Tutvustus

  1. Tutvustus

Tuubipark jäiste olude tõttu suletud!

 

Veemäe puhkepark asub Võru külje all, Kasaritsast kilomeetri kaugusel Veemäel. Siin on kõike: mägi, talvel lumi, tiik, mets, soo, põld, heinamaa... Paljud meie külalised ütlevad: “SIIN ON HEA LOODUSE AURA”.

Veemäe on mõnus koht puhkamiseks. Siin on maakohale omane vaikus ja rahu, kuid linna lähedus (Võru kesklinna 6km) võimaldab soovi korral ka linnamelu nautida. Vajadusel korraldame linna transpordi.
Veemäe puhkeparki haldab OÜ Veemäe Snowhill. Pargi renoveerimist alustati 2007. aastal ning külalisi ja puhkajaid võtame vastu 2008. aasta algusest.
Veemäe on mõnus paik nii firma suve- ja talvepäevadeks kui ka perepuhkuseks. Talvel pakub Veemäe lumepark valgustatud snowtube’i (kummikelgu) laskumisnõlva ja suusarada koos varustuse rentimisega. Laskumisnõlv on varustatud liftiga. Külmadel talvekuudel on võimalik ka uisutada. Peale mõnusat ajaviitmist on Teie käsutuses kaminaga mägionn koos köögiga. Ettetellimisel on võimalik kasutada kümblustünni. 
Suvel pakume rohkesti võimalusi vaba aja veetmiseks, vabaõhuürituste läbiviimiseks, telkimiseks ja autokaravanide parkimiseks nii peredele kui ka arvukamale seltskonnale.
Mäe jalamil on lõkkeplats. Sportlike meelelahutuste harrastajatel on võimalik aega sisustada erinevate mängudega (petanque, mini-jalgpall, võrkpall, sulgpall). Aktiivsel puhkajal on grillkojas võimalik ise grillida kala, liha jm. Soovi korral pakume vastavat teenust.
Ümbruskonna vaatamisväärsustega (Suur-Munamägi, Vällamägi, Ööbikuorg) tutvumiseks pakume jalgsi- ja rattamatku.
Ürituste (pulmad, konverentsid, sünnipäevad jne) läbiviimiseks pakume talvel mägionni ning suvel 100-kohalist välitelki. Ettetellimisel pakume ka toitlustusteenust.
Peatudes meie puhkemajas, võid teha ringsõidu ümberkaudsetele huviväärsuste juurde. Täpsema info nende kohta leiad: Teejuhist.

 

Üles